Contact

Het bestuur

Voorzitter: Joeri Ursem,
rob.overboom@foreveryoungwognum.nl

Vice- voorzitter: Dylan Wit
dylan.wit@foreveryoungwognum.nl

Secretaris: Madelon Feld
madelon.feld@foreveryoungwognum.nl

Penningmeester: Bart Ootes
bart.ootes@foreveryoungwognum.nl

Algemeen bestuurslid: Sharon Wit
sharon.wit@foreveryoungwognum.nl

Algemeen bestuurslid: Siem Koenis
siem.koenis@foreveryoungwognum.nl

Algemeen bestuurslid: Mark Bleeker
mark.bleeker@foreveryoungwognum.nl

 

KVK gegevens:
KvK-nummer: 41234807

Website beheer: Joeri Ursem
joeri.ursem@foreveryoungwognum.nl

Stichting Forever Young Pius X
Pius X gebouw, Boogerd 15 te Wognum
E-mail: info@foreveryoungwognum.nl

Correspondentie adres:
Kerkstraat 73
1687 AM Wognum

Draaiavonden
Wilt u de leiding bereiken van de draaiavond van uw zoon of dochter?
Kijk dan even hier

Via Facebook Messenger

Klik op de blauwe button

Kaart

Stuur ons een berichtje

Winkelwagen
Scroll naar top