Contact

Het bestuur

Voorzitter: Rob Overboom,
rob.overboom@foreveryoungwognum.nl

Vice- voorzitter: Marit Overboom
marit.overboom@foreveryoungwognum.nl

Secretaris: Madelon Feld
madelon.feld@foreveryoungwognum.nl

Penningmeester: Bart Ootes
bart.ootes@foreveryoungwognum.nl

Algemeen bestuurslid: Joeri Ursem
joeri.ursem@foreveryoungwognum.nl

Algemeen bestuurslid: Sharon Wit
sharon.wit@foreveryoungwognum.nl

KVK gegevens:
KvK-nummer: 41234807

Website beheer: Joeri Ursem
joeri.ursem@foreveryoungwognum.nl

Stichting Forever Young Pius X
Pius X gebouw, Boogerd 15 te Wognum
E-mail: info@foreveryoungwognum.nl

Correspondentie adres:
Kerkstraat 73
1647 AM Wognum

Draaiavonden
Wilt u de leiding bereiken van de draaiavond van uw zoon of dochter?
Kijk dan even hier

Via Facebook Messenger

Klik op de blauwe button

Kaart

Stuur ons een berichtje

Scroll naar top